Cecilia Kozma

Befattning

Föreståndare Vetenskapens Hus

Kontakt

cecilia.kozma@vetenskapenshus.se
08-7909815

Anders Blomqvist

Befattning

Pedagogisk utvecklare i kemi/molekylär biologi
Styrelseledamot i Science on Stage Europe
Ledamot i Science on Stage Sweden

Du når mig lättast via mejl.

Kontakt

anders.blomqvist@vetenskapenshus.se
08-7909871

Ann Franzén

Befattning

Avdelningsföreståndare Naturens Hus
Pedagogisk utvecklare i biologi och geologi

Kontakt

ann.franzen@vetenskapenshus.se
08-7909817

Annica Hofberg

Befattning

Pedagogisk utvecklare i teknik

Kontakt

annica.hofberg@vetenskapenshus.se
08-7909806

Charlotte Flodin

Befattning

Pedagogisk utvecklare i geovetenskap, miljö och hållbar utveckling i Naturens Hus

Kontakt

charlotte.flodin@vetenskapenshus.se
08-7909807

Christofer Andersson

Befattning

Pedagogisk utvecklare i teknik
Ansvarig helg- och lovkurser

Kontakt

christofer.andersson@vetenskapenshus.se
08-7909816

Elin Ottergren

Befattning

Pedagogisk utvecklare inom matematikämnet
Kommunikatör

Kontakt

elin.ottergren@vetenskapenshus.se
08-7909845

Elisabet Bergknut

Befattning

Ansvarig kommunikation och marknadsföring

Kontakt

elisabet.bergknut@vetenskapenshus.se
08-7909898

Erik Wetterskog

Befattning

Pedagogisk utvecklare i teknik och fysik

Kontakt

erik.wetterskog@vetenskapenshus.se
08-7908744

Ewa Erixon-Carlqvist

Befattning

Projektledare

Kontakt

08-7909516

Freddy Grip

Befattning

Pedagogisk utvecklare i matematik och teknik
Projektledare FIRST LEGO League

Kontakt

freddy.grip@vetenskapenshus.se
08-7909808

Helena Edin

Befattning

Koordinator och administratör

Kontakt

helena.edin@vetenskapenshus.se
08-7909813

Henrik Åkerstedt

Befattning

Pedagogisk utvecklare i fysik

Kontakt

08-79098

Johan Lundberg

Befattning

Pedagogisk utvecklare i biologi
Projektledare

Kontakt

johan.lundberg@vetenskapenshus.se
08-7909811

Jonatan Pipping

Befattning

IT-utvecklare

Kontakt

jonatan.pipping@vetenskapenshus.se
08-7909849

Marcus Angelin

Befattning

Biträdande föreståndare
Pedagogisk utvecklare i kemi
Projektledare ForskarFredag, Stockholm

Kontakt

marcus.angelin@vetenskapenshus.se
08-7909818

Marie Danielsson

Befattning

Pedagogisk utvecklare i kemi

Kontakt

08-7909732

Stefan Åminneborg

Befattning

Pedagogisk utvecklare i fysik

Kontakt

stefan.aminneborg@vetenskapenshus.se
08-7909809

Sven-Gunnar Hjort

Befattning

Laboratoriesupport

Kontakt

08-7909848

Tanja Nymark

Befattning

Pedagogisk utvecklare i fysik
Projektledare Teknikåttan KTH

Kontakt

08-7909814